3D tiskárna Anet A8 patří mezi nejpopulárnější levné tiskárny na trhu a není se čemu divit, protože za velmi solidní cenu nabídne opravdu tunu funkcí a pro většinu uživatelů navíc bude zcela dostačovat. Teď je navíc k dispozici i výrazně vylepšená verze Anet A8 Plus a i když cena také šla lehce nahoru, tak se upgrade určitě vyplatí. Navíc pro vás dnes máme nabídku z e-shopu Cafago, kde je tato 3D tiskárna v akci za dobrou cenu a navíc z německého skladu.

V porovnání s minulou generací jsme se dočkali větší plochy na 3D tisk – 350x300x300 mm, vylepšené konstrukce s použitím lepších materiálů k lepší stabilitě a strukturální pevnosti, nová je také základní deska a heatbed stejně jako vstup pro tiskové vlákno a další. Zachován zůstal LCD ovládací displej, silný 360W zdroj, široká podpora tiskových strun a hlavně i jednoduché ovládání. Tiskárna je dodávána jako DIY, tedy v režimu „sestav-si-sám“, takže si majitel vyhraje už při samotném kompletování.

A jak již bylo řečeno, tak je 3D tiskárna Anet A8 Plus na e-shopu Cafago k mání v bleskových prodejích z německého skladu jen za 139.37 euro, což je také konečná cena bez dalších doplatků. Nabídka platí do 31. listopadu a pokud se zrovna poohlížíte po něčem novém na 3D tisk, tak byste tomuhle kousku měli určitě věnovat pozornost.