Podzimní plískanice s sebou samozřejmě automaticky přináší i vlnu chřipek, viróz a všemožných dalších zdravotních patálií. Když vás něco podobného sklátí, tak jen tiše proklínáte celý svět a potíte se v posteli napájeni hektolitry citrónového čaje a krmeni kilogramy vitamínu C. Nezbytným úkonem je pak i měření teploty, protože jen tak poznáte stoupající odpor a boj organismu proti breberkám. A protože starodávné kontaktní teploměry už dávno vyšly z módy, tak pro vás dnes máme jeden bezkontaktní digitální teploměr. A Xiaomi iHealth je momentálně navíc v akci v bleskových prodejích na e-shopu Tomtop, takže se ani moc neplácnete přes kapsu.

Xiaomi iHealth je bezdotykový digitální teploměr, který měří teplotu na čele a maximální odchylka by se měla pohybovat maximálně v řádu několika desetin stupně, takže patří k těm přesnějším. Teplotu změříte opravdu bleskurychle výsledky by měly být k dispozici v podstatě okamžitě za jednu vteřinu a vše vidíte hezky přímo na dlani díky velkým číslům na LED displeji. Díky bezkontaktnosti (teploměr měří do vzdálenost 3 cm) se tento kousek hodí i pro děti, protože nemusíte nic hlídat a jedná se navíc o zcela hygienické řešení. Teploměr napájí dvě AAA baterie a vydržet by měl až 3000 měření, takže se o jejich výměnu jen tak starat nebudete.

V bleskových prodejích na e-shopu Tomtop je pak digitální teploměr Xiaomi iHealth momentálně k mání jen za 16.39 euro z čínského skladu, takže se vejdete s přehledem i do celního limitu. Samozřejmostí je i doprava zdarma, ale na to už jsme na čínských e-shopech dávno zvyklí. Pořídíte si také tento kousek na souboj nejen s podzimními nemocemi ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.