Ceny použitelných TV boxů se opravdu v poslední době propadají do hlubin, ze kterých bude mít vaše peněženka rozhodně radost. I velmi levné modely mají už k dispozici solidní hardwarové vybavení s podporou moderních funkcí, takže se není třeba ničeho bát. A dnes pro vás jeden takový cenově dostupný TV box máme. Najdete jej v prodeji se slevou na e-shopu Tomtop a jeho obchodní název je TV box H96 Mini.

TV box H96 Mini lehce změní vaši televizi na multimediální centrum. Je vybaven výkonným čtyř jádrovým procesorem Allwinner H6 s grafikou Mali-T720. Doplňují jej 4 GB RAM a 32 GB interní paměti, kterou lze dále rozšířit. Tato paměťová kombinace by měla zajistit plynulý a rychlejší chod. Spolehnout se můžete na hardwarovou podporu dekódování H.265 s vysokým rozlišením a dokonce podporu až 6K rozlišení. Rychlé připojení probíhá přes vestavěnou 2,4 GHz Wi-Fi a Bluetooth 4.0.

Konektivita je slušná s porty USB 3.0 a USB 2.0, HD 2.0 portem, AV portem a RJ45. Vše pracuje pod dohledem Androidu 9.0 Pie a v balení je samozřejmě i šikovné dálkové ovládání. Rozměry TV boxu jsou 10×10×1,8 centimetru při hmotnosti 105 gramů. TV box je tedy poměrně malý a lehký. TV box H96 Mini je nyní nabízen v prodeji se slevou na e-shopu Tomtop a jeho cena je v této akci nastavena na 47,39 dolarů. A pokud byste měli zájem i o něco jiného za dobrou cenu můžete omrknou velkou slevovou akci k Single Day, která už na Tomtop běží a najdete zde hromady slev a výhodných nabídek.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.