Zítřejší představovačka společnosti Xiaomi v Číně nechává chladným jen málokoho. Síť žije informacemi o produktech, které tam budou uvedeny a v tomto víru se možná tak trochu zapomíná na telefon Xiaomi Mi Note 10. Pravda je ta, že by vlastně mělo jít o globální verzi modelu Mi CC9 Pro s  výtečnými parametry, takže Note 10 jako takové stojí trochu stranou. Možná je to dáno i tím, že první zvěsti znějící z Polska, respektive polské pobočky Xiaomi tvrdily, že na polský trh bude Note 10 uveden až 14. listopadu/novembra, takže času dost. Nově však dorazilo info také ze Španělska.

První termín španělského představení Xiaomi Mi Note 10 byl údajně stanoven na 11. listopadu/novembra. Nyní je ovšem na twitterovém účtu uživatele @GadgetsFlix k vidění upoutávka s termínem 6. listopadu/novembra a hodinou 11:30. Dále by se podle teaseru akce měla konat ve španělském Madridu. A to je jistě zajímavé i proto, že evropský trh by se tak měl dočkat Note 10 jen jeden den po trhu čínském. Navíc si Xiaomi Španělsko v rámci svých prezentačních akcí poměrně oblíbila.

Bude uvedena i verze Mi Note 10 Pro

Další zvěsti také tvrdí, že v Evropě budou uvedeny dvě verze telefonu, tedy standardní a Pro verze. Obě verze už za sebou mají certifikace NBTC a EEC, takže jim v cestě do Evropy skutečně nic nebrání. Samozřejmě asi není třeba dodávat, že verze Mi Note 10 bude mít stejné parametry jako Mi CC9 Pro. Najdeme zde penta fotoaparát s primárním 108 MPix snímačem a další specifikace CC9 Pro. U verze Note 10 Pro se dočkáme jistých rozdílů. AMOLED displej by měl mít větší úhlopříčku, konkrétně 6,7 palce a jako procesor zde bude použit špičkový Snapdragon 855 Plus. Jaká bude kapacita baterie se sice zatím neví, ale měla by mít podporu rychlého 40 W nabíjení, tedy vyšší než najdeme u standardní verze. Na další a snad už přesné specifikace verze Note 10 Pro si tedy budeme muset ještě dva dny počkat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.