Nákupní portál Ebay není obvykle tím prvním místem, kde byste hledali nějaké nové levné čínské gadgety, protože toto právo si samozřejmě vyhrazuje monstrum Aliexpressu. Ale i na Ebay se dají najít čínské produkty za velmi zajímavé ceny, takže se na některé z nich dnes opět podíváme. K mání bude Huawei WS331s Pro Wi-Fi extender a čtyřportový Xiaomi USB 3.0 hub, takže třeba vás některý z nich zaujme a pořídíte si ho.

Začněme Wi-Fi extenderem Huawei  WS331s Pro, který se může stát jednoduchým řešením domácích problémů se špatným dosahem a signálem bezdrátové sítě. Jednoduše tento gadget zapojíte do zásuvky a po chvilce velmi jednoduchého nastavování (pokud vlastníte router tak Huawei tak doslova jedním klikem) máte lepší pokrytí a signál kritického místa. Extender podporuje Wi-Fi 802.11n s rychlostí až 300 Mbps a díky 2×2 MIMO anténkám dosáhne opravdu solidně daleko. K dostání je i se správnou EU zástrčkou pro naše potřeby jen za 15,46 euro z Ebay.

A pokud máte vyřešenou domácí síť, tak co třeba využít silného signálu v obýváku a pořídit si i levný výkonný TV box ? Přesně takový je třeba H96 Max, který může nabídnout procesor Rockchip 3318, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, podporu 4K rozlišení se 60fps a HDR nebo HLG, podporu kodeků H.265 a VP9, vestavěnou dual-band Wi-Fi, 10/100 LAN port, USB 3.0 port ( a jeden USB 2.0 port), přehledný stavový LED displej, systém Android 9 Pie nebo velmi kompaktní dálkové ovládání v balení. Tento kousek může být váš jen za  39.99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.