Čínský svátek konzumu a nákupního šílenství Singles Day nám vypukne přesně za týden, ale obchody už vyrazily do boje o zákazníka hned teď. Samozřejmě nejlepší zbraní v podobných válkách jsou slevy, kupóny a speciální akce s dárky nejlépe zdarma. A oblíbený e-shop Gearbest přispěchal se svojí troškou do mlýna s pořádnou porcí nabídek, na které se v dnešním článku podíváme. Takže jste připraveni na honbu za poklady ?

V týdnu směřujícím k Singles Day totiž šikulové z Gearbestu nachystali pro zákazníky honbu za ukrytými poklady v celkové hodnotě jednoho milionu dolarů. Základem je denní odškrtávání návštěv jejich webových stránek, za což získáte nějaké ty slevové kupóny, ale to je opravdu jen na rozehřátí. Zásadnější je hledání speciálních truhliček s poklady podle klíčových slov a pokud nasbíráte speciální čtyři klíče „G“, „E“, „A“ a „R“, tak se dočkáte extra $100 kupónů. Dále pak bude k mání klasické kolo štěstí, denní náhodné otvírání bonusů a spousta dalšího, takže se určitě na celé vysvětlení akcí mrkněte.

Speciálních akcí je k mání samozřejmě mnohem a mnohem více, takže Singles Day na Gearbestu nabídnou mnohem více než jen lovy za poklady. Denní kupóny a bleskové prodeje rozdělené do kategorií jsou asi nejobvyklejší a dají se tam najít velice zajímavé ceny. Co třeba takový zbrusu nový OnePlus 7T jen za 539.99 dolarů ? Z nabídek až oči přecházejí, takže mohu jen doporučit si vše projít a třeba si uděláte na 11.11 radost právě tam.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.