Listopad už nám vtrhl do kalendářů a vy jistě víte, co to znamená pro veškeré čínské obchody a prodejce. Ano, modří už vědí, blíží se totiž nákupní šílenství Singles Day (aneb 11.11), kde se budou točit miliardy juanů a nákupní horečka dozná závratných výšin. Do samotného dne D nám sice ještě pár dní zbývá, ale některé obchody už pomalu vyrazily s kůží na trh a prvními promo akcemi. Geekbuying není výjimkou a na jejich stránkách tak můžete najít první zajímavé slevy, kupóny a další překvapivé nabídky. Tak se na ně pojďme letem světem mrknout.

Pro začátek musíme zmínit check-in akci, kde si máte možnost každý den odškrtnout účast až do 11.11 a získat nějaké ty extra slevové kupóny a dárky. Geekbuying slibuje kupóny v celkové hodnotě 11 milionů dolarů, takže proč si z tohoto koláče něco neukousnout, že ? Ti nejšťastnější z účastníků pa budou vylosování a vyhrají pěkné kousky zdarma, jako třeba telefon Xiaomi Mi MIX 3 5G, koloběžku KUGOO S1, reproduktor Tronsmart T6 Plus nebo hodinky Amazfit GTR. K mání jsou ale i slevové kupóny pro všechny v hodnotě $2,$5,$15 a $30 v závislosti na výši nákupu, takže se nezapomeňte vybavit na Singles Day akce.

V nabídce už můžeme najít první vlaštovky s extra slevami a kupóny na míru, takže vás upozorníme na pár aktuálně nejzajímavějších. Na své si přijdou milovníci TWS sluchátek s modely Tronsmart Spunky Beat nebo J29, případně hledači kvalitních TV boxů s modely A95X F3, Beelink GT King Pro nebo T95 Max. Takže konkrétněji :

Kompletní nabídka akcí a slev je ale samozřejmě mnohem širší a dojde i na bleskové prodeje s masivními cenovými škrty, které jsou natolik solidní, že si musíte v jejich případě vystačit i bez slevových kupónů. A co se v bleskových prodejích dá momentálně najít ? Třeba chytré hodinky Huami Amazfit GTR jen za 126.99 dolarů nebo například elektrická koloběžka KUGOO Kirin S2 Mini jen za 189.99 dolarů. Určitě se na nabídku podívejte, protože tam toho najdete mnohem a mnohem více.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.