Už delší dobu není tajemstvím, že v rámci vývoje a výroby skládacího telefonu se angažuje také společnost Motorola. Vychází přitom z konceptu svého kdysi populárního modelu Motorola Razr. Jeho design je tedy úplně jiný, než jaký použily u svých skládacích přístrojů společnosti Huawei a Samsung. A vzhledem k tomu, že se Motorola chystá telefon oficiálně představit už 13.listopadu/novembra v Los Angeles, objevily se na síti i první promo fotky tohoto telefonu.

Na svém twitterovém účtu je zveřejnil nám dobře známý tipař Evan Blass. My si tak můžeme udělat jasnou představu o tom, jak letošní model Motorola Razr vypadá. Už při prvním pohledu je zřejmé, že letošní Razr si vzal skutečně hodně od svého předchůdce z roku 2005. Stejná je tedy masivní brada a sklápěcí displej. Ten je samozřejmě dotykový a ohebný ve své polovině. V bradě telefonu je uloženo tlačítko, které bude fungovat jako snímač otisků prstů.

Ve složeném stavu je na čelní části přístroje uložen sekundární displej. Vnitřní primární displej bude po rozložení poměrně dlouhý a úzký. Na zveřejněných fotkách se totiž zdá, že zabírá celý prostor nad bradou. Podle předchozích nepotvrzených informací by měl mít vnitřní OLED displej úhlopříčku 6,2 palce a rozlišení 2142×876 pixelů. Vnější obrazovka by pak měla mít rozlišení 800×600 pixelů. Jako procesor by měla Motorola použít Snapdragon 710. Ten by mělo doplnit 4/6 GB operační paměti a 128 GB interního úložiště. Baterie by měla mít „jen“ 2730 mAh. Mělo by tedy jít o výbavu přístroje střední třídy. O to víc překvapí údajná cena, která je pro takový telefon astronomická. Není to sice potvrzeno, ale tipaři odhadují, že cena bude neuvěřitelných 1500 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.