Xiaomi kromě telefonů, tabletů, televizí, koloběžek a chytrých rýžovarů produkují i celou řadu dalších užitečných či obskurních zařízení a jedno takové zajímavé (a samozřejmě užitečné) se zaměříme konkrétněji v dnešním článku. Jedná se o elektrický holící strojek Xiaomi SMATE, který vám navíc ani neudělá velkou díru do rodinného rozpočtu, protože pro vás máme bleskové prodeje ze známého e-shopu Cafago.

Xiaomi SMATE je velmi kompaktní a lehký (pouze 136 g váhy) elektrický holící strojek, který se může pochlubit čtveřicí břitů a výkonným motorkem, který se roztočí až na 4.500 rpm. Strojek je vyroben z leštěné hliníkové slitiny a úchop je díky pogumovanému držáku velmi pohodlný. Voděodolnost zajistí certifikace IPX7 a baterie slibuje až 45 minut holení na jedno nabití. To zvládnete pomocí micro USB portu a plně nabito bude zhruba za 1-2 hodiny. Na výběr je bílá nebo černá barevná varianta „holítka“, takže i po designové stránce vše v pořádku.

Nu a cena ? Lidová, protože elektrický holící strojek Xiaomi SMATE najdete na e-shopu Cafago jen za 18.99 euro, což opravdu není mnoho. Akce platí až do 30. listopadu, navíc se s cenou vejdete i do celního limitu, takže se nebudou konat žádné doplatky. Tak proč si neudělat radost dalším šikovným kouskem z produkce Xiaomi, fanoušek už si pomalu může zařídit domácnost jen s jejich pomocí…

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.