Značka Xiaomi rozhodně není nováčkem na poli kvalitních audio produktů a jejich nabídka rozličných sluchátek je opravdu široká. Navíc se rozrůstá skoro každým dnes, protože rychlost s jakou čínský gigant chrlí nové produkty na trh je opravdu úctyhodná. Dnes pro vás máme zbrusu nový model sluchátek Xiaomi QCY T5, které jsou na trhu opravdu jen pár dní a nabídka z Ebay se navíc může pochlubit velmi solidní cenovkou. Aby jim v článku nebylo smutno, tak ještě přihodíme zlevněné duo podložek pro bezdrátové nabíjení Huawei CP60/CP61, protože ty se hodí vždy.

Ale nejdříve se zaměříme na TWS sluchátka Xiaomi QCY T5, která by měla přinést zásadní pozitivní změny a vylepšení oproti předchozí generaci T3. Novinka může nabídnout binaurální design s tvarem kopírujícím ušní kanálek, 6.2 mm Hi-Fi drivery v každém sluchátku pro solidní zvuk, automatické párování pomocí Bluetooth 5.0 připojení, voděodolnou IPX5 certifikaci, plně dotykové ovládání, pouze 4.38 g váhy pro každé sluchátko, 40 mAh kapacitu baterie slibující 4-5 hodin výdrž, případně plných 25 hodin výdrže při zapojení 380 mAh nabíjecího boxu. Samozřejmostí je i integrovaný mikrofon s technologií potlačování okolních ruchů. K mání jsou pak jen za 19.99 euro.

Bezdrátové nabíjení se pomalu stává automatickým doplňkem každého pořádného high-end telefonu a i rychlosti se pomalu začínají blížit klasickému „drátu“. A dnešní dvojice podložek pro bezdrátové nabíjení Huawei se může pochlubit právě velmi zajímavými rychlostmi. Model CP60 zvládne maximálně 15W a samozřejmě je plně Qi certifikován a může nabídnout kompaktní rozměry a hladký silikonový povrch. Pořídit si ho můžete jen za 17.83 dolarů. Pro náročnější je pak k dispozici model CP61 s maximální rychlostí velmi slušných 27W a stylovým pleteným povrchem, stejně jako nezbytnou Qi certifikací. Cena naroste na 28.89 dolarů, ale rychlost podložky je tou nejlepší obhajobou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.