Čínský gigant Xiaomi se rozhodně nebojí všelijakých experimentů a pod záštitou svého obřího ekosystému vydává i spoustu lehce obskurních produktů. Pro slušnou porci z nich využívá crowdfundingové kampaně skrze stránky Youpin a protože mají velmi solidní reputaci a úspěšnost, tak na to uživatelé milerádi slyší. Jedním z posledních velmi zajímavých kousků je i masážní vyhřívaný paměťový polštář, který má v sobě dokonce ukryté i reproduktory. No copak se něčemu takovému dá odolat ?

Tento masážní polštář by měl být vyroben z 93 % přírodního latexu importovaného z Thajska a měl by být k dispozici ve dvou velikostech. Ty jsou odlišeny názvy jako „mužské“ a „ženské“, takže v Číně asi ještě neslyšeli o dalších desítkách nových genderů. Což je pro ně jedině dobře. Větší kousek bude mít rozměry 60 x 34 x 7 cm, výšku 11cm a 1,2 kg váhy, přičemž menší pak nabídne rozměry 60 x 34 x 5 cm s výškou 8 cm a pouhým 1 kg váhy.

Polštář bude uprostřed lehce prohnutý v místě položení krku a právě v této oblasti je pak k dispozici vyhřívací podložka a trojice pulzních vysílačů ukrytých v černých páskách. Nahřívání je možné v šesti nastavitelných teplotách od 38 do 53 stupňů Celsia a pulzní vysílače pak vysílají nízko-frekvenční 1000 Hz pulzy s masážním účelem. To by samozřejmě mělo být zcela bezpečné a zdraví prospěšné, k mání bude 15 úrovní intenzity masáže a také speciální režimy „hnětení“ a akupunktury.

This slideshow requires JavaScript.

Jak již bylo zmíněno, tak se našlo místo i pro dvojici reproduktorů, ale nebudete muset nikoho rušit, protože je zvuk přenášen do zvukového nervu pomocí vodivosti kostí vaší lebky. Připojíte se pomocí Bluetooth a čip v polštáři pak zvládne pomoci i se sledováním spánkových cyklů, časování probuzení / vypnutí hudby a spoustu dalšího. Vše samozřejmě plně ovladatelné pomocí mobilní aplikace.

This slideshow requires JavaScript.

Crowdfundingová kampaň tohoto produktu je velmi úspěšná a už překročila 242 % požadované částky. Polštář se bude prodávat už od 299 juanů ( v přepočtu asi 42 dolarů) a první kusy by měly zákazníkům dorazit už 14. prosince. No, máme v hledáčku další produkt z ekosystému Xiaomi, který bychom velmi rádi viděli k dispozici i v Evropě. Ale to je bohužel asi jen příliš optimistický sen.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.