Přesně před rokem představila značka Honor své úplně první chytré hodinky Watch Magic. Šlo vlastně o jakousi odlehčenou verzi hodinek Huawei Watch GT, ale to vlastně fanoušky značky nepřekvapí. Podobného trendu se Honor drží i u telefonů, které jsou jakýmisi kopiemi přístrojů Huawei, ale za rozhodně nižší cenu. Stejně tak to loni bylo i u hodinek, které se velmi dobře prodávaly. A možná i díky tomu jsou v přípravách druhé chytré hodinky Honor Watch Magic 2. Dlužno dodat, že jde pouze o odhadovaný název, konkrétní pojmenování značka zatím neupřesnila.

Co je však upřesněno, je přibližný termín představení. Hodinky Honor Watch Magic 2 by měly být vydány do konce roku. Je to sice poměrně dost velký časový rozptyl, ale do konce roku zbývají jen dva měsíce. Podle všeho budou hodinky uvedeny nejdřív pro čínský trh a teprve pak by se měly dostat do Indie a Evropy. Značka Honor také vypustila na internet upoutávku, která se vztahuje k nadcházejícímu Halloweenu a zároveň k designu hodinek. Ano, uznáváme, že z pouhého obrysu hodinek se toho moc nedozvíme, ale podle „magických“ dýni se můžeme skutečně přiklonit k tomu, že hodinky opět ponesou ve svém názvu slůvko Magic.

A vlastně i obrys chronometru se dvěma korunkami může napovědět, že druhá generace Watch Magic bude mít stejný vzhled jako její předchůdce. Stejně tak bude podle obrysu zachován i kruhový tvar ciferníku a podle tipařů by Magic 2 měly opět běžet na operačním systému LiteOS. Informace o konkrétních parametrech a funkcích dosud chybí. Je však pravděpodobné, že si zároveň s designe zachová druhá generace hodinek i klíčové specifikace a funkce loňského modelu. Mohl by to tedy být AMOLED displej a dlouhá výdrž. Také se čeká, že i v tomto případě Honor vsadí na dostupnou cenovku podobně jako loni. Další podrobnosti o chystaných hodinkách čekáme v příštích dnech.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.