Značka mobilních telefonů HONOR spouští do prodeje novou barvu HONOR 20 Pro (naši recenzi jste si mohli přečíst zde). Jedná se o barevnou Icelandic Frost variantu. Prodává se za 12 990 Kč.

HONOR 20 Pro získal vysoké skóre v DXOmark v kategorii focení a může se tak zaslouženě stavět na pozici držitele jednoho z nejvyšších výsledků na trhu. Model si toto vysoké bodování zasloužil díky výkonným fotoaparátům, které pořídí skvělé fotografie i videa.

Telefon 20 Pro s bezrámečkovým displejem je vybavený čtyřmi fotoaparáty (48 + 16 + 8 + 2 Mpx) nejnovější technologie pro pořízení fotografií a nahrávání videa. Ultra ostrý 48Mpx hlavní fotoaparát s umělou inteligencí a super noční režim založený na algoritmu AIS umožní pořídit úžasné fotografie a videa bez rozostření při méně kvalitním osvětlením nebo i v noci. Je to vůbec poprvé v historii značky, kdy je model vlajkové lodi vybaven čtyřmístnou kamerou Sony IMX586 s umělou inteligencí a nejlepší světelností, která činí pouhých f/1,4. Mimo jiné HONOR 20 Pro disponuje 30násobným optickým zoomem, který zachytí objekty na dálku v i těch nejlepších detailech. 20 Pro tak uživateli nabídne jedinečný zážitek z focení.

Honor 20 Pro

Naproti tomu přední selfie 32Mpx fotoaparát s vysokým rozlišením inteligentně kombinuje čtyři pixely do jednoho většího pixelu pro ostřejší a jasnější selfie snímky, které na pomyslný vrchol povyšují ještě zbrusu nové režimy Beauty a Portrét s umělou inteligencí.

Model 20 Pro inspiruje jedinečným holografickým designem, který je vytvořen pomocí speciální technologie 3D Mesh. Zadní strana telefonu vytváří jemné vzory, které se lesknou při pohybu v každém úhlu.  20 Pro pohání procesor Kirin 980 s umělou inteligencí, GPU Turbo 3.0, 8GB RAM a 256GB ROM. HONOR 20 Pro běží na Androidu 9.0 s nadstavbou uživatelského rozhraní Magic UI 2.1.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.