Přišel čas naservírovat našim čtenářům další z mnoha slevových akcí na čínské produkty z bezedných hlubin největšího online tržiště Ebay a samozřejmě se zaměříme na kousky s výhodnými cenami. A i dnes bude k mání něco pro každého, protože dnešní dvojice produktů spolu moc společného opravdu nemá. Snad jen záštitu velké značky, protože jak bezdrátové reproduktory Honor SoundStone a masážní strojek Xiaomi Jeeback G2 patří pod křídla opravdu velkých hráčů. Tak se na ně pojďme podívat blíže.

Bezdrátový reproduktor Honor SoundStone se designově inspiroval vzhledem oblázků a může nabídnout malý lehoučký „bochánek“ s horní polovinou opletenou odolnou tkaninou a pořádně dlouhou šňůrkou na zavěšení. Jedná se o velmi lehký kousek se 190 g váhy, který se nezalekne ani vody díky certifikaci IPX5. Maximální výkon 3.5W asi nerozduní příliš velkou místnost, ale jako cestovní reproduktor bude plně stačit a potěší i vestavěný mikrofon s technologií potlačení šumu CVC 6.0. Integrovaná 700 mAh baterie by měla stačit na 8.5 hodiny provozu a k telefonu ho připojíte pomocí Bluetooth 4.2. K mání je pak tenhle fešák jen za 14.99 euro ve slušivé červené barvě.

Druhý dnešní produkt pak bude něco pro každého s bolestmi krčních svalů nebo problémům s krční páteří. Xiaomi Jeeback G2 je specializovaný krční masážní přístroj, který je designován právě pro úlevu s podobnými problémy a může nabídnout tři masážní hlavice z nerezové oceli. V těch jsou i elektrody k vyhřívání kůže na 42°C a díky zakřivenému „L-designu“ a váze pouhých 190 g nebude problém si přístroj pohodlně nasadit. Vestavěná 1400 mAh baterie by měla vystačit až na 4 hodiny provozu, takže chvíli určitě bez dobíjení vydrží. Pokud tedy toužíte po lehce futuristickém masážním gadgetu pro vaše ztuhlé krční svaly, tak s tímhle kouskem určitě nesáhnete vedle. Navíc pouze za 40.99 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.