Zima se blíží a to není jen citace z tak skvěle rozjetého a tak uspěchaného a otřesného zakončení populárního seriálu Hra o trůny. Zima je už opravdu za dveřmi už i v reálném světě a brzy by už měla udeřit i u nás. A protože být zabalen do několika vrstev oblečení není zrovna pohodlné, tak co se třeba poohlédnout po nějakém to lehce technologickém řešení z čínské stáje ? Pojďme se tedy podívat na nabídku z bezedných zásob na Ebay a jedná se konkrétně o vyhřívané oblečení.

Proč nosit několik vrstev, když je můžete nahradit pouze jednou vestičkou s infračerveným vyhříváním ? Tato vesta je vyrobena z uhlíkových vláken, česané příze a nylonu, s USB portem schovaným v jedné z kapsiček. Do něj pak zapojíte powerbanku a toto napájení vám zpřístupní možnost tří stupňů vyhřívání, od 40°C přes 5C°C až do 60°C. Trojice vyhřívaných vrstev vesty se o to postará a s 8000 mAh powebankou by energie měla stačit až na 4-6 hodin vyhřívání. Vesta se navíc dá vyprat v ruce, takže i něco vydrží. K mání je ve dvou velikostech (S-M/L-XL) a stojí jen 14.99 euro.

Ale to není zdaleka vše, protože dalším kouskem vyhřívaného oblečení jsou vysoké ponožky. Opět je vyhřívání napájené powerbankou, kterou vložíte do malé lýtkové kapsy na ponožce a teploty mohou dosáhnout až 55°C. Jedná se tak o skvělý doplněk třeba na lyžování nebo dlouhé zimní procházky. Ponožky jsou k dostání samostatně jen za 10.49 euro (velikost 36-43) nebo vše koupíte v balíku s výše zmíněnou vestou za 24.39 euro.

 

A když hovoříme o zimním oblečení a výbavě, tak by byla určitě škoda zapomenout na rukavice. Ty sice nejsou extra vyhřívané, ale rukavice značky Kyncilor jsou dostatečně teplé a zahřejí. Vyrobené jsou je z jemné nylonové látky a na dlani mají navíc protiskluzové prvky ze silikonového gelu. To z nich dělá ideální rukavice třeba na kolo nebo motorku a protože jsou nepromokavé a neprofouknou, tak se nemusíte je vzít ani do deště a větru. Navíc jsou na špičkách prstů vybavené speciálním vodivým materiálem a není tak problém v rukavicích ovládat ani obrazovku telefonu. V nabídce je trojice velikostí rukavic (M, L, XL) a cena je pouhých 5.39 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.