V dnešní době už zdaleka není nedostupné si pořídit domů poměrně výkonnou a pokročilou 3D tiskárnu k ukojení svých kreativních choutek. Ať už toužíte vyrábět šperky, hračky nebo třeba vlastní doplňky deskových her, tak je vám vše k dispozici za velmi lidové ceny. A právě dvojici velmi dostupných 3D tiskáren pro vás dnes máme z nabídky bleskových prodejů e-shopu Tomtop a v obou případech se jedná navíc o zboží z německého skladu. Takže odpadnou problémy s rychlostí doručení a hlavně daňovými či celními doplatky.

První tiskárnou v nabídce je 3D tiskárna Creality Ender-3, která je k mání jako DIY kit (tedy jako skládačka) a nabídne spoustu solidních funkcí a parametrů. Jako například velké rozměry 220 x 220 x 250 mm tiskové plochy, novou hlavici MK-10, lineární V-slot uchycení rámu, dvojitá ochrana zdroje, navázání tisku při přerušení nebo široká podpora 1.75mm tiskových strun (filamentů) z materiálu jako PLA, ABS nebo TPU. K mání je z německého skladu na Tomtop jen za 151.23 euro.

Jako další pak mrkneme na 3D tiskárnu Anet ET4, která se vyznačuje novým modulárním designem, díky kterému není složení tiskárny otázkou hodin, ale zhruba 10 minut. Jedná se o kompaktnější model s tiskovou plochou 220 x 220 x 250 mm a potěší určitě nejen kvalitní kovové zpracování, ale i nová hliníková deska s temperovaným sklem nebo automatickým vyrovnáváním, či dotykový 2.8-palcový LCD displej pro jednoduché ovládání. Samozřejmostí je i automatická detekce tiskové struny, nebo navázání tisku po přerušení. Podporováno je jako vždy i široké spektrum materiálu tiskových strun. A cena je také velmi příznivá, pouze 148.98 euro také z německého skladu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.