Pokud patříte alespoň k průměrně aktivním uživatelům technologických vymožeností, tak se vám doma určitě povaluje celá řada nabíječek a často je tak očistcem najít tu správnou a dobít dané energeticky nenažrané zařízení. Řešení je jednoduché, stačí si pořídit nabíječku s pořádnou porcí portů a zaparkovat ji třeba přímo na stole. Problém vyřešen a budete mít vše hezky po ruce. A protože samozřejmě nemluvíme jen teoreticky a do větru, tak na vás v tomto článku čeká jedna velmi zajímavá USB nabíječka z e-shopu Tomtop v bleskových prodejích s  lákavou cenovkou.

Tato USB nabíječka nabídne hned osm USB portů, takže můžete zároveň nabíjet hned osm rozdílných zařízení a to by snad mělo stačit průměrnému uživateli. Porty jsou rozděleny, takže budete mít k dispozici šest klasických USB portů, jeden rychlý USB port s podporou Qualcomm Quick Charge 3.0 a jeden USB Type-C port pro dobrou míru. Maximální výkon nabíječky dohromady je 40W a  samozřejmě jsou k dispozici všechny ochranné prvky proti zkratu a jiným zádrhelům. Potěší i šikovný LCD panel s informacemi o nabíjení, takže budete mít o všem jednoduše přehled. Nabíječka navíc není ani příliš objemná či těžká s rozměry 138 * 75 * 50 mm a váhou 292 g, inu kombinace PC a ABS materiálů se pozná.

A teď k tomu nejlepšímu, protože dnešní USB nabíječka s osmi porty a EU koncovkou je na e-shopu Tomtop momentálně k mání je za 16.75 euro v bleskových prodejích. A protože je doprava zdarma, tak se vejdete i do limitu pro bezcelní a bezdoplatkové doručení do naší republiky. Tak jak se vám tento kousek líbí, stačí vám porty, nebo byste si představovali ještě pokročilejší variantu ?