Výrobce 3D tiskáren Anet asi není nutné nějak speciálně představovat, protože jsme už z jejich dílny měli tu čest s několika velmi povedenými kusy. A tato značka samozřejmě pokračuje v chrlení kvalitních modelů, přičemž jedním z posledních je i výborný kousek Anet ET4. A právě na něj pro vás dnes máme slevu z e-shopu Cafago, kde si ho můžete pořídit v bleskových prodejích za skvělou cenu, navíc s expresním doručením z německého skladu.

3D tiskárna Anet ET4 se vyznačuje novým modulárním designem, díky kterému není složení tiskárny otázkou hodin, ale zhruba 10 minut. Jedná se o kompaktnější model s tiskovou plochou 220 x 220 x 250 mm a potěší určitě nejen kvalitní kovové zpracování, ale i nová hliníková deska s temperovaným sklem nebo automatickým vyrovnáváním, či dotykový 2.8-palcový LCD displej pro jednoduché ovládání. Samozřejmostí je i automatická detekce tiskové struny, nebo navázání tisku po přerušení. Podporováno je jako vždy i široké spektrum materiálu tiskových strun.

Momentálně je navíc tiskárna Anet ET4 v akci na e-shopu Cafago a bleskové prodeje srazily cenu až na pouhých 148.98 euro. Jak již bylo řečeno, tak jde o dodávku z německého skladu, takže cena je konečná bez dalších celních a daňových doplatků. V balení dostanete navíc i 10 m tiskové struny náhodné barvy, takže nic nebrání se hned pustit do práce, kreativitě se přece meze nekladou. Akce platí až do 15.listopadu, ale počet kusů je lehce omezen.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.