Herní telefony jsou zařízení napěchované tím nejvýkonnějším hardwarovým vybavením k potěše náročných hráčů, protože ruku na srdce jen hry dokáží vyždímat z telefonu opravdu maximum. A překvapivě se vzhledem k výbavě často nejedná až o tak drahé modely, například řada Xiaomi Black Shark je velmi dostupná i cenově. Ano, herní telefony se často příliš nezaměřují na „zbytečnosti“ jako je špičkový fotoaparát, ale i tak je cena obvykle více než příznivá. A to je přesně případ i zbrusu nového herního kousku ASUS ROG2, který je momentálně navíc v akci na e-shopu Gearbest.

ASUS ROG2 je výbavou opravdu nekompromisní a ve spoustě ohledů se jedná o naprostou špičku na trhu. Ostatně posuďte sami, kdo z konkurence může nabídnout 6,59-palcový FullHD+ displej s podporou HDR a hlavně obnovovací frekvencí 120 Hz ? Dále pak procesor Snapdragon 855 Plus, 8 GB RAM, 128 GB vnitřní UFS 3.0 paměti, 48 Mpix + 13 Mpix zadní duální fotoaparát, 24 Mpix selfie kamerku, masivní 6000 mAh baterii s podporou 30W rychlo-nabíjení HyperCharge. Herní založení telefonu podporuje i přítomnost stereo reproduktorů, kapalného chlazení a vibrační technologie simulující 3D force feedback. Bohužel pro našince nemá telefon plnou podporu LTE frekvencí u nás, chybí prokleté pásmo B20.

I tak by mohl tento telefon zaujmout nejednoho hraní chtivého uživatele, protože poměr cena/výkon je fantastický. Na e-shopu Gearbest je totiž momentálně herní ASUS ROG2 v akci jen za 538.99 dolarů v černé variantě s využitím slevového kupónu GBMPROG2. To je za podobné železe výborná cena, za kterou by se snad dalo překousnout i jedno chybějící LTE pásmo. Co na něj říkáte ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.