Rodina produktů chytrého osvětlení Yeelight YLDL01YL v ekosystému Xiaomi už je poměrně rozsáhlá a najdeme v ní kousky do každého koutu domácnosti. Vedle různých stropních světel, LED pásků nebo nočních lampiček tu najdeme i stolní lampy. Jedna taková Xiaomi Mijia Yeelight YLTD10YL stolní lampa je aktuálně v nabídce e-shopu Geekbuying a my k ní přidáme i slevový kupón.

Tato Xiaomi Mijia Yeelight YLTD10YL stolní lampa je bezdrátová a ke stolu ji lze upevnit pomocí klipu. Je tedy snadno přenosná a svým čistým a jednoduchým designem se bude dobře vyjímat jak u pracovního stolu, tak i třeba u stolku v dětském pokoji. Má polohovatelné a snadno nastavitelné rameno, takže lze snadno nastavit výšku osvětlení. Nastavit se samozřejmě dá i intenzita jasu, a to hned ve třech režimech, pro učení, relax a noční režim.

Baterie, kterou je Xiaomi stolní lampa vybavena má kapacitu 1500 mAh. Podle výrobce by měla na jedno nabití vydržet více než 50 hodin plného provozu v nočním režimu. U ostatních režimů osvětlení je výdrž poměrně kratší. Svítivost lampy je 100 lumenů a teplota světla až 3900K. Nabíjení probíhá přes USB port. Při práci můžete pro nabíjení využít například i stolní počítač. Tuto lampu nyní najdete v nabídce e-shopu Geekbuying s cenovkou 22,99 dolarů. Ovšem při použití slevového kupónu ve tvaru 3WJZYL6X cena spadne na 18,99 dolarů a při platbě přes Paypal zaplatíte jen 18,04 dolarů.