Huawei P30 Pro si díky svému super citlivému Leica Quad-camera systému a nepřekonatelným zoomovacím schopnostem získal nejednoho nadšence do fotografií. Nyní navíc potěší také milovníky designu. Do prodeje totiž míří barevná varianta s názvem Mystic Blue, která redefinuje estetiku smartphonů.

Stylová záda přístroje přináší plynulý přechod mezi lesklým a matným povrchem, kterého bylo dosaženo pomocí speciálního broušení. Tento nový design, inspirovaný oblohou odrážející se v moři, není pouze efektní, ale také praktický. Díky matnému povrchu totiž nedochází k ulpívání otisků prstů na zádech přístroje, a vzhled smartphonu si tak můžete užít i bez ochranného krytu.

Huawei P30 Pro v provedení Mystic Blue bude na českém trhu k dispozici ve verzi s 6GB pamětí RAM a 128GB vnitřním úložištěm za 22 490 Kč.

Huawei Watch GT 2

Huawei si také pro pány připravil nejnovější chytrý sporttester Huawei Watch GT 2, který je na venek elegantní, a přitom uvnitř nadupaný funkcemi. Jedná se o pokračování úspěšného modelu Watch GT. Na českém trhu si jej můžete pořídit za cenu 5999 Kč.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.