Nejlevnější modely Xiaomi už jsou vydávány čistě pod hlavičkou dceřiného Redmi a nejnovější Redmi 8A pokračuje v nastavené filosofii minulých generací. Tedy nabídnout extrémně dostupný telefon, který navíc nebude zatížen žádnými velkými kompromisy a ořezáním. Samozřejmě nemůžete očekávat špičkový high-end výkon, ale po tom se ani zákazníci tohoto modelu nepídí. Dnes pro vás máme nabídku slev právě na tento kousek z e-shopu Gearbest a k dobru můžeme přihodit i velmi zajímavý kupó, aby řeč jen tak nestála.

Redmi 8A toho může ve své cenové kategorii nabídnout opravdu hodně a nenáročnému uživateli opravdu bude maximálně dostačovat. Je vybaveno 6,22-palcovým displejem s HD+ rozlišením, procesorem Snapdragon 439, 2 GB RAM, 32 GB vnitřní paměti, hlavním 12 Mpix fotoaparátem Sony IMX363 se světelností f/1.8, 8 Mpix selfie kamerkou, velmi nadprůměrnou 5000 mAh baterií, 18W rychlo-nabíjením skrze USB Type-C port a systémem MIUI 10 založeným na Androidu 9. Nezapomnělo se ani třeba na 3.5 mm audio jack, bezdrátové rádio, dual SIM + samostatný microSD slot nebo globální LTE frekvence pro náš trh. Jen musíte oželet čtečku otisků prstů. Za ty peníze se jedná opravdu o kousek se vším všudy a ostudu neudělá v podstatě nikomu, ať se jedná o pokročilého uživatele nebo začátečníka.

Telefon vypadá skvěle i v modré barvě a v čínském skladu e-shopu Gearbest je právě tato barevná varianta momentálně k mání v 2 GB + 32 GB konfirguraci jen za 107.99 dolarů. Že to nesedí s čísly na stránkách obchodu ? Inu musíte započítat i náš speciální slevový kupón GBRMI8A02, který cenu srazí právě až na tuto částku. A protože všichni máme rádi „mimoňské“ čínské propagační materiály, tak pro vás máme i jednu sympatickou bizarnost s GIFem výše. Kdo by nechtěl svým telefonem sfouknout svíčku, že ? Samozřejmě to nepokládáme za to nejdůležitější, ale když už jsme na to narazili, tak by byla škoda to nesdílet i s vámi.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.