Hraní her, ať už na chytrém telefonu nebo na stolním počítači k dnešní době už poměrně neodmyslitelně patří. Někteří odehráli jen pár her a už se k této zálibě nevrátili. Jiní naopak hraní propadli a postupně si dokupují speciální herní periferie, mezi které například patří myši nebo klávesnice. Nu a pokud patříte k těm, kteří se zrovna ohlížejí po nějaké slušně vybavené herní klávesnici, mohla by vám padnou do oka iMICE klávesnice. Ta je navíc nyní v nabídce e-shopu g2bdeal za dobrou cenu, kterou ještě vylepší náš slevový kupón.

iMICE klávesnice je membránová s kompletním 104 klávesovým rozložením. Díky tomu splňuje plnohodnotné využití jak pro hraní her, tak i pro další běžné činnosti. Připojit ji lze jak ke stolnímu počítači tak i k notebooku kabelem přes USB port. Vášnivé hráče by mohlo oslovit i trojbarevné LED podsvícení kláves, které jsou odpružené a vodotěsné. Hmotnost klávesnice je 0,62 kilogramu a je tedy snadno přenosná. Ergonomický design zajistí pohodlí jak při hraní her, tak i při běžné kancelářské práci.

Rychlost odezvy kláves je 5 ms a výrobce tvrdí, že jejich životnost je až 50 milionů stlačení, takže i vrcholovým hráčům vydrží po dlouhá léta hraní. iMICE klávesnice je vyrobena z pevného a odolného ABS plastu a není do ní potřeba instalovat žádný speciální ovladač. Jak již bylo v úvodu řečeno, momentálně ji najdete v nabídce e-shopu g2bdeal. Její cena je nastavena na 20,92 dolarů. Ovšem když použijete náš slevový kupón ve tvaru EK20, cena bude snížena o 20%.