Dostupnost domácích 3D tiskáren už dávno není jen sci-fi snem a díky nástupu levných čínských kousků si můžete dopřát za pár tisíc něco, co ještě nedávno chtělo vysázet na dřevo malé jmění. K tomu samozřejmě přispívají i DIY (Do It Yourself) tiskárny, které si musíte sestavit a vybalancovat sami. Jednou takovou je i Creality Ender-3 Pro a my pro vás na ni dnes máme akční nabídku z Aliexpressu. A pro dobrou míru ještě přihodíme i TWS sluchátka v akci na Ebay.

C-reality Ender-3 Pro je právě takovou 3D tiskárnou, která vám dorazí v rozebraném stavu a vy si ji tak musíte sami sestavit. Může však nabídnout velice slušné parametry například s hlavicí MK-10, přesností tisku ±0.1 mm, pracovní tiskovou plochou 220 x 220 x 250 mm a podporou celé řady 1.75 mm tiskových strun (tzv. filamentů). Nová technologie magnetického přichycení pak řeší často problematické odstraňování již hotového 3D modelu a rychlé zahřívání na 110℃ v pouhých 5 minutách je také velmi pozitivním číslem pro nadšené modeláře. K mání je za pouhých $189.69 z Aliexpressu s bleskovou slevou a za zmínku určitě stojí i to, že jde o český sklad, takže bez doplatků s velmi rychlým doručením.

A jako doplněk dnes pro vás z Ebay máme i dvojici TWS sluchátek s Huawei FreeBuds a levnějším L8-TWS modelech. U obou se jedná o bezdrátová TWS sluchátka s designem podobným AirPods, takže určené hlavně pro sportovní vyžití aktivních jedinců. Ale neztratí se ani pro potřeby normálního poslechu doma. Kvalitnější Huawei FreeBuds nabídnou odlehčenou konstrukci s váhou 5,5 g na sluchátko, připojení pomocí Bluetooth 4.2, dotykové komplexní ovládání a 410 mAh nabíjecí box. To vše momentálně jen za $56.99. V případě modelu L8-TWS pak kvalita lehce ustoupí dostupnosti, ale na druhou stranu dostanete třeba připojení pomocí Bluetooth 5.0 a hlavně cenu jen $15.89. Rozhodnutí je jen na vás.