Ani dnes vás neochudíme o nějaké ty nabídky zlevněných čínských produktů a zaostříme na dvojici zajímavých kousků přímo z Ebay. Takže pokud hledáte levná bezdrátová sluchátka z produkce Xiaomi nebo chytré hodinky, tak by vás náš dnešní výběr mohl zaujmout. Ve slevách jsou dnes totiž Xiaomi Haylou GT2 sluchátka a hodinky SX16. Tak vzhůru na to.

Xiaomi Haylou GT2 bezdrátová sluchátka

Nejdříve pro vás máme bezdrátová sluchátka Xiaomi Haylou GT2. Ta mohou nabídnout stabilní připojení pomocí Bluetooth 5.0 s automatickým párováním, dotykové ovládání, DPS technologii potlačování okolních ruchů pro vestavěné mikrofony a TWS design. Dále také nízkou hmotnost pouhé 3,7 gramů každého ze sluchátek. Baterie sluchátek má kapacitu 43 mAh a výdrž až 4 hodin poslechu hudby. Sluchátka lze nabíjet v boxu, jehož akumulátor má kapacitu 380 mAh. Nechybí ani certifikace IPX5, sluchátka by tedy měla odolat stříkající vodě a potu. Najdeme zde také podporu hlasového asistenta. V akci na portálu Ebay jsou tato bezdrátová sluchátka momentálně k mání za 16,29 euro, což je skutečně dobrá cena.

Chytré hodinky SX16

Pokud se aktivně věnujete sportu mohly by bezdrátová sluchátka vhodně doplnit i chytré hodinky SX16. Jejich barevný TFT displej má obdélníkový tvar s úhlopříčkou 1,3 palce a rozlišením 240 x 240 pixelů. Tělo hodinek je kovové a náramek je vyroben z pevné pryže. Spárování probíhá za pomoci Bluetooth 4.0. Nechybí certifikace IP67 a baterie má kapacitu 170 mAh. Samozřejmě zde najdeme i už klasickou sadu funkcí jako je monitoring tepu a spánku, upozornění na dlouhé sezení, různé notifikace a také několik sportovních režimů. Hodinky by měly vydržet na jedno nabití 5 až 7 dní běžného provozu nebo 15 dní v pohotovostním režimu. Na Ebay jsou tyto chytré hodinky momentálně nabízeny za 17,39 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.