Rodina produktů chytrého osvětlení Yeelight v ekosystému Xiaomi už je poměrně rozsáhlá a najdeme v ní kousky do každého kouta domácnosti. Dnes tu máme chytré stropní světlo, které je vhodné do kuchyně nebo do jídelny nad stůl. Nyní je nabízeno v bleskovém prodeji na e-shopu Gearbest za velmi zajímavou cenu.

Světlo lze samozřejmě ovládat pomocí telefonní aplikace nebo i hlasovými povely platformy Xiaomi Mi. K nastavení je toho opravdu celá řada, včetně automatického ztlumení, teploty barev, časování a dalších. Světlo Yeelight má v sobě hned 280 malých LED žárovek s celkovou maximální svítivostí 1800 lumenů a celkovým výkonem 33 W.

Potěší určitě i certifikace IP50 proti prachu a speciální design odpuzující hmyz. Najdeme zde i technologii bočního osvětlení. Barevná teplota je v rozmezí 2700K – 6500K a lze ji plynule nastavit. Nechybí ani podpora Wi-Fi a Bluetooth 4.2. Stropní světlo Xiaomi Yeelight je k mání v bleskovém prodeji na e-shopu Gearbest za 89.99 dolarů. Ale zase jde o zboží přímo z českého skladu, takže se vyhnete dalším poplatkům a doprava bude určitě blesková.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.