Ohodnoťte článek

I mezi herními doplňky se vyskytují legendární jména, která jsou pokryta slávou a hráči na ně vzpomínají se slzou v oku. Je tak pouze logické, že se výrobci občas pokusí některé z nich oprášit a uvést na trh ve vylepšené verzi a spoléhat na sílu nostalgie. Jedním z takových legendárních kousků je i herní myš Logitech MX518, která nás poprvé uchvátila před více než 14 lety. A nová vylepšená verze je teď k mání třeba i v akci na e-shopu Geekbuying.

Nová verze myši Logitech MX518 samozřejmě chce nabídnout mnohem více než jen nostalgický pohled zpět a jedná se tak o velmi kvalitní kousek se spoustou zásadních vylepšení. Ať už hovoříme o použití kvalitnějších materiálů, rychlosti odezvy 1 ms, zbrusu novém HERO senzoru podporujícím až 16.000 DPI a spoustu dalšího. Myška má k dispozici hned osm programovatelných tlačítek, pětici profilů k uložení do vnitřní paměti a samozřejmě pokročilé možnosti nastavení pomocí specializovaného softwaru nebo Logitch G Hub. Jedná se také samozřejmě o klasickou drátovou myš s 2 m kabelem a USB portem.

A za znovuzrozené legendární produkty ani nemusíte vysázet na dřevo žádnou extra velkou sumu, protože pro vás máme slevovou akci z e-shopu Geekbuying. V té je herní myš Logitech MX518 k mání v černé variantě jen za 32.99 dolarů s využitím slevového kupónu 3W2BZT7E, nebo dokonce až 31.34 dolarů při platbě PayPalem. To zní velmi zajímavě, že ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.