Ohodnoťte článek

Existence modelu Xiaomi Mi CC9 Pro není po spatření v několika oficiálních certifikačních procesech žádným tajemstvím, ale zatím jsme neměli možnost vidět kompletní soupis specifikací. Dnes se to však změnilo, protože díky velmi dobře informovanému zdroji @sudhanshu1414 v ruce všechny hlavní parametry tohoto telefonu. Samozřejmě se nejedná o oficiálně potvrzené informace, ale vše vypadá velmi věrohodně a realisticky, takže bych se asi přikláněl k tomu mu věřit.

Podle jeho informací by Xiaomi Mi CC9 Pro mělo dostat některé velmi výrazné upgrady oproti základní verzi a bude stát za to. Telefon by údajně měl být 6,4-palcový AMOLED displej s FullHD+ rozlišením,  kapkovitým vykousnutím a integrovanou čtečkou otisků prstů. Procesorem pak Snapdragon 730G (který byl použit v Redmi K20), což je značný nárůst výkonu oproti SD710 u základní verze. Paměti by mělo být k dispozici 6 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti, ale pravděpodobně nepůjde jen o jednu jedinou variantu.

Masivní skok bude ve fotoaparátech, zadní kombo bude trojité se 108 Mpix + 13 Mpix ultra-wide + 8 Mpix telefoto a selfie kamerka pak 32 Mpix ve výřezu displeje. Kapacita baterie údajně vyšplhá na 4000 mAh s podporou 20W+ rychlo-nabíjení a nezapomene se ani na NFC čip nebo IR blaster. Samozřejmě s Androidem 10 hned v základu, určitě s nadstavbou MIUI.

Dočkat bychom se mohli možná už 24. října, ale hovoříme samozřejmě bohužel pouze o čínském trhu. Globální dostupnost nebyla potvrzena, ale vzhledem k minulým modelům se dá očekávat v následujících týdnech. Cena by údajně měl být poměrně solidní a pohybovat se kolem 2699 juanů, tedy zhruba 366 dolarů v přepočtu. Jak by se vám podobný telefon líbil ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.