Pokud v dnešní době organizujete večírek, tak se kromě pořádných zásob jídla a pití musíte postarat i o to správné technologické zázemí. Ostatně v době závislosti na mobilním telefonu je třeba otevřená Wi-Fi síť nutností pro většinu vašich hostí, i když se tak možná netváří. Dále je pak nutností hudební podkres a k tomu se určitě hodí šikovné bezdrátové reproduktory, protože k nim jednoduše připojíte jakékoliv mobilní zařízení vybavené Bluetoothem. A jeden takový reproduktor pro vás máme i dnes v nabídce z Ebay v podobě nového Xiaomi Mi Outdoor BT Speaker.

Xiaomi Mi Outdoor BT Speaker je přenosný bezdrátový reproduktor s certifikací IP55, takže se nelekne ani nějakého toho prachu nebo spršky vody a bude se vyjímat i na venkovní party. Může nabídnout výborný 360-stupňový zvuk díky 52 mm „lahvovitému“ reproduktoru, duální HD mikrofon s technologií potlačení okolních ruchů, 2600 mAh kapacitu baterie s výdrží zhruba 8 hodin přehrávání hudby, USB Type-C port, Bluetooth 5.0 připojení a pouhých 380 g váhy. K dostání je na Ebay jen za 44.99 dolarů.

Správná party si žádá i správné nasvícení a proto pro vás dnes máme i šikovné pásy LED světel, které se hodí nejen na Vánoce. Navíc jsou plně solárně napájené, takže jde o zcela ekologický produkt a nemusíte se ani starat o jejich dobíjení. Díky světelnému senzoru se automaticky zapnou ve tmě, případně vše samozřejmě můžete ovládat manuálně, stejně jako nastavení svícení/blikání žárovek. Na výběr máte žárovky s teplým bílým světlem, standardním bílým světlem nebo RGB. Pás 100 LED žárovek dlouhý 17 metrů přijde na 7.99 dolarů a pás 200 LED žárovek dlouhý 22 metrů pak na 10.99 dolarů.