Ohodnoťte článek

Podobně jako Xiaomi, tak i Huawei a Honor mají své chytré náramky. Jsou to vzájemní konkurenti, ale nám, uživatelům tato konkurence nabízí větší možnost výběru. Pro ty z vás, kteří jste fanoušky značky Honor je tu dobrá zpráva. Po červencovém uvedení náramku Honor Band 5 se chystá i jeho další verze, a to Honor Band 5i. Podle teaseru na čínském Weibo by měl být náramek představen už 22. října/októbra.

Na teaseru je i renderovaný obrázek náramku Honor Band 5i a co se týče designu, tak se od původního Band 5 neliší. Opět bude mít podlouhlé tělo a silikonový pásek zářící barvami. Snad jediným rozdílem bude to, že Band 5i bude mít v těle zabudovaný konektor pro nabíjení. Ten bude při nasazení náramku na ruku zasunut do silikonového řemínku. Díky vestavěnému konektoru bude možno náramek nabíjet USB A nabíječkou, bez nutnosti použití dalšího nabíjecího zařízení. Očekává se, že USB A nabíječka bude součástí balení.

Další parametry, jako je například velikost displeje a funkce náramku zatím zveřejněny nejsou. Ale vzhledem k tomu, že modul s displejem vypadá rozměrově stejně jako u Band 5, můžeme tipnout, že opět půjde o 0,95 palcový AMOLED displej, který dokáže zobrazit až 43 znaky najednou. Neměl by chybět ani senzor pro měření saturace kyslíku v krvi a samozřejmě krokoměr. U verze Band 5i se také předpokládá, že se zřejmě nedočkáme podpory NFC. Stejně tak není zatím známá ani cena náramku. Tyto informace se patrně dozvíme až při oficiálním představení.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.