Dron Xiaomi FIMI A3 v akci na Cafago a další
5 (100%) 1 vote

Studna produktů Xiaomi je opravdu velmi hluboká a není tak problém zahrát si na kouzelníka a tahat ven z klobouku jednoho králíka za druhým. Dnes pro vás máme opět další dvojici podobných králíků značky Xiaomi a v obou případech je navíc pořídíte levněji v bleskových prodejích na e-shopu Cafago. Takže co byste řekli na výborný dron Xiaomi FIMI A3 nebo elektrický holící strojek Xiaomi Enchen BlackStone ?

Dron Xiaomi FIMI A3 se může pochlubit opravdu velmi solidními parametry a jedná se o jeden z těch pokročilejších kousků. Nabídnout může snímání videa ve FullHD rozlišení a díky kombinaci mechanického s elektronickým gimbalem bude postaráno i o kvalitní stabilizaci. A i vnitřní výbava je na vysoké úrovni, ISP procesor Ambarella, Cortex M7 platforma procesoru, GPS + Glonass navigace a 2000 mAh 22.2Wh baterie slibující až 25 minut letu. Dron zvládne až 65 km/h a dosah FPV signálu může být až 1 km. Vítaným bonusem je i dálkové ovládání s vestavěnou LCD obrazovkou přímo v balení. Tohoto krásného létavce si můžete pořídit momentálně v akci jen za 236.85 euro a to navíc přímo z německého skladu bez doplatků. Akce pak platí až do 31. října.

Dále pak mají v nabídce třeba 3D elektrický holící strojek a zastřihovač vousů Xiaomi Enchen BlackStone. Ten nabídne trojici rotujících nezávislých hlavic pro pečlivé „3D“ oholení a díky automatickému ostření budou čepele vždy nachystány. Vestavěná 600 mAh baterie by na jedno nabití měla vydržet zhruba 90 minut provozu, což obnáší zhruba dva měsíce denního ranního holení. Nabíjení je pak skrze USB Type-C port, takže vše hezky moderní a samozřejmě je přítomno i chytré nabíjení s LED diodou a ochrana proti zkratu. Hlavici navíc můžete jednoduše oddělit a vyčistit. V akci je momentálně jen za 12.74 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.