Před pár dny jsme se dozvěděli, že značka Vivo připravuje telefon Vivo iQOO Neo 2. Přístroj už prošel testy Geekbench, takže podle nich jsme odhadovali některé z jeho hlavních parametrů. Dnes tu máme Antutu skóre a také potvrzení termínu, kdy bude tento model představen. Uvedení proběhne v domovské Číně 24. října/októbra. Upoutávka i Antutu výpis jasně poukazují na to, že nový telefon bude pohánět procesor Snapdragon 855. Půjde tedy o vylepšení původního iQOO Neo, který byl uveden o prázdninách s procesorem Snapdragon 845.

A jak tedy dopadl Vivo iQOO Neo 2 v Antutu? Tam byl testován s již zmíněným Snapdragonem 855, 8 GB RAM a 256 GB interního úložiště. V testech běžel na operačním systému Android Pie a jeho displej má rozlišení 2340×1080 pixelů. K dalším parametrům, i když zatím nejsou potvrzeny, by měla patřit baterie s kapacitou 4500 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 33 W. Jaká bude úhlopříčka displeje nebo například foto výbava telefonu se dosud neví.

Místo spekulací o parametrech se tedy raději podívejme na to, jaké je skóre iQOO Neo 2 v Antutu. Tam se objevil s kódovým označením Vivo V1936A, které je shodné s tím, se kterým figuroval i v testech Geekbench. Antutu skóre je velmi dobré a telefon zde nasbíral celkem 477016 bodů. A protože do představovačky zbývá ještě dost času, můžeme doufat, že se snad s námi výrobce ještě o nějakou bližší informaci o tomto modelu podělí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.