Mánie nákupů na Black Friday už dorazila i k nám a není tak velkým překvapením vidět podobné slevové akce i u velkých českých obchodů typu otravného zeleného mimozemšťana. Letos tato akce připadá na konec listopadu, ale čínské obchody samozřejmě zbrojí na akce podobného typu s velkým předstihem. Ani Geekbuying není výjimkou a právě tam dnes odstartovali pre-Black Friday slevové akce až do 29. října a navíc i speciální Paypal kupóny, o kterých by byla škoda neinformovat.

Takže hezky popořadě. Pokud budete v nové pre-Black Friday slevové akci platit pomocí Paypalu (což je ostatně vždy doporučená varianta platby), tak máte kromě plošné 5 % slevy možnost získat ještě další cenové škrty pomocí kupónů. Nákup nad $10 má kupón GKB02PP na $2, nákup na $100 pak kupón GKB10PP na $10, nákup nad $200 kupón GKB20PP na $20 a konečně nákup nad $500 kupón GKB50PP na plných $50.

Tím samozřejmě předběžné akce Black Friday na Geekbuying nekončí, protože toho je k dispozici mnohem více. Zaprvé je pro našince velice zajímavá speciální nabídka z EU skladu, kde najdete spoustu zajímavých kusů jako je třeba elektro-koloběžka Xiaomi Mijia M365 Pro nebo robo vysavač Xiaomi VIOMI V2 Pro. Navíc vám Geekbuying garantuje doručení do 5 dní, což vždy potěší. Navíc tam najdete i mnohem masivnější slevové kupóny, které mohou dosahovat až $100 při nákupu nad $200 nebo $50 kupón při nákupu nad $100. Každopádně se vyplatí na vše mrknout, aby vám náhodou něco neuteklo…

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.