Sportovní sluchátka jsou v poslední době velmi populární a na trhu je najdeme pod různými značkami, za různé ceny a s různým vybavením. K těm, která se dají pořídit doslova za pár euro patří například i QCY QY19 bezdrátová sluchátka. Ta jsou navíc momentálně nabízena v bleskovém prodeji na e-shopu Cafago a jejich cena je skutečně nízká.

Tato sluchátka spojuje pouze krátký kabel, na kterém je uloženo ovládání. Nechybí ani mikrofon, díky kterému pohodlně vyřídíte telefonní hovory. Mají podporu Bluetooth 5.0, signál je tedy dostatečně silný. Přidána je i redukce šumu CVC6.0. QCY QY19 sportovní sluchátka mají 74 mAh baterii a podle výrobce by měla vydržet zhruba 100 hodin v pohotovostním režimu a až 6,5 hodiny hovorů, nebo poslechu hudby. Sluchátka jsou ergonomická a velmi lehká s hmotností 12,7 gramů. Jejich dosah je až 10 metrů.

Sluchátka jsou velmi odolná a navíc jsou vybavena i certifikací IPX4. To znamená, že bez úhony zvládnou stříkající vodu, déšť a pot. Jsou také kompatibilní s operačními systémy Android a iOS a dalšími zařízeními, která podporují Bluetooth. Pokud se tedy po něčem podobném ohlížíte, mrkněte na další podrobnosti o těchto sportovních sluchátkách na e-shop Cafago. Zde jsou také momentálně nabízena v bleskovém prodeji za velmi dobrou cenu 9,99 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.