Ke správné výbavě zapáleného hráče počítačových her patří kromě myši a klávesnice určitě i nějaký ten pořádný headset, protože ruku na srdce, hlasitá střelba ve tři ráno přece jen sousedy poněkud irituje. Navíc použitím headsetu s prostorovým zvukem získáte lepší přehled o pozici soupeře a díky mikrofonu přímo před ústy budete komunikovat s týmem jen to sviští. Dnes pro vás máme slevovou akci právě na jeden takový herní 7.1 headset z e-shopu Geekbuying – Edifier G2II.

Herní headset Edifier G2II může nabídnout prostorový virtuální 7.1 zvuk skrze USB připojení a díky 50 mm driverům bude zvuku opravdu dostatek. Konstrukce uzavřených sluchátek přes celé ucho eliminuje vnější ruchy a můžete se tak naplno ponořit do oblíbené hry. Mikrofon je na odpojitelném kabelu s paměťovým efektem a samozřejmě je také vybaven technologií potlačení okolních ruchů. Celý headset je poměrně lehký se 266 g váhy a díky 7 LED barevným diodám ještě uděláte dojem i na okolí. Kompatibilita je navíc zajištěna nejen pro PC, ale i PS4 a XBOX.

V nabídce e-shopu Geekbuying je pak herní headset Edifier G2II momentálně v akci jen za 39.99 dolarů, tedy pokud využijete speciální slevový kupón 3VVQIKH1. Jedná se o poměrně levný a zajímavý herní doplněk, takže se na nabídku určitě aspoň mrkněte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.