Asi si myslíte, že doba masivní obliby skateboardů už je nějakou tu dekádu za námi, ale dnes se vás lehce pokusíme přesvědčit o opaku. Tedy pokud vezmeme na milost fakt, že vývoj prostě pokročil a tak je dalším článkem evoluce elektro-skateboard s vlastní baterií a motorkem. Právě jeden takový v podobě Xiaomi ACTON se zrovna vyskytl ve slevách na e-shopu Geekbuying a takovou raritní věcičku si přece nemůžeme nechat jen tak ujít. Takže co se dá od podobného kousku očekávat ?

Xiaomi ACTON se chlubí designem ze Silicon Valley a pevnou konstrukcí ze sedmi vrstev kanadského javoru a leteckých hliníkových slitin. Váha prkna je 5 kg a nosnost pak maximálně 100 kg živé váhy. Pod prknem samotným pak najdeme 10 baterií Samsung 18650, které zvládnou dodat šťávu 500W motorku až na 12 km dojezd a maximální 22.5 km/h rychlost. Rychlost je regulovatelná ve třech stupních a k dispozici jsou i BMS brzdné systémy. Pro frajery je pak i LED podsvícení, které je zároveň i bezpečnostní ve tmě. Potěší i přibalené dálkové ovládání na ruku nebo specializovaná mobilní aplikace.

Tento šikovný elektro-skateboard je k mání v zeleno-šedé barevné kombinaci na e-shopu Geekbuying a díky slevovému kupónu GKB168S si ho můžete pořídit jen za 319.99 dolarů. Navíc hezky přímo z evropského skladu a bez doplatků !

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.