Oblíbenost elektrokol začíná i u nás stoupat, i když se to samozřejmě neobejde bez brblání pravověrných cyklistů. Přece jen je to v jejich očích malý „podvod“, který rozhodně nemá takovou váhu jako ta správná manuální námaha. Na druhou stranu pro starší osoby, zdravotně indisponované jedince nebo miliony nás lenivých se může jednat o skvělou cestu k cyklistice. Protože na automatický pohon stejně nejedete zase až tak často… Každopádně pro vás dnes máme jednu slevovou akci e-shopu Gearbest na velmi zajímavé elektrokolo Xiaomi HIMO C20.

Xiaomi HIMO C20 může nabídnout patentovaný design se složitelnými řidítky a pumpičkou šikovně skrytou v sedátku. Váha elektrokola je 21.5 kg a podporovaná nosnost pak maximálně kolem 100 kg. Motor o výkonu 250W zvládne až 25 km/h s maximálním dojezdem kolem 80 km na jedno nabití, což je počítáno v kombinovaném režimu, čistě na baterii je dojezd kolem 50 km. K dispozici je 6-stupňová převodovka Shimano, duální systém brzd, tři jízdní režimy (manuál, asistovaný a automatika), displej rpo zobrazení základních informací a mnoho dalšího.

Pořízení elektrokola na našem trhu je často záležitost pěkných pár desítek tisíc, proto je příjemné vidět Xiaomi HIMO C20 za mnohem příznivější cenu. Se slevovým kupónem A3949F246458D001 se totiž dostaneme na cenu 719 dolarů, která je navíc konečná díky dostupnosti z polského skladu. A to už opravdu není nedostupné i pro normálního smrtelníka.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.