Jsme znovu zpět s další dvojicí zajímavých zlevněných produktů přímo z tržiště Ebay a jako obvykle nezůstaneme jen u jedné kategorie. Takže pokud se zrovna poohlížíte po super levných chytrých hodinkách nebo chytré LED žárovce do pokoje, pak máte dnes štěstí. Máme pro vás totiž obojí v podobě hodinek SENBONO S08 Plus a šikovnou Wi-Fi žárovku s podporou hlasového ovládání.

Začněme s chytrými hodinkami SENBONO S08 Plus, které jsou k mání v černé nebo modré barvě. Ciferník je kulatý s 1,3-palcovým IPS displejem s rozlišením 240 x 240 pixelů a 2.5D zakřiveným sklem, kovovým tělem hodinek a vyměnitelným plastovým řemínkem. Můžete očekávat plnou podporu notifikací, krokoměr, sledování spánku, záznam celé řady sportovních aktivit, měření tepu díky čipu Tianyi Hexin HRS3300, připojení pomocí Bluetooth 4.0 a velkou 110 mAh kapacitu baterie. Jako bonus také voděodolnou certifikaci IP68. A cena ? Na Ebayi pouhých 18.99 dolarů.

Dále se posuneme ke slibované chytré LED žárovce. Ta zvládne papírově 7W, 16 milionů barev, dvě nastavení teploty barev (6500K a RGB), hlasové ovládání kompatibilní s Amazon Alexa, Google Home nebo IFTT, časovací funkce, seskupování s dalšími chytrými žárovkami, měnění barev dle rytmu hudby s funkcí Music Lamp a další. Připojení je řešeno pomocí Wi-Fi 2.4 GHz a samozřejmě plně kontrolovatelné pomocí telefonní aplikace jak pro iOS, tak Android. K mání jen za 10.49 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.