Masivní úspěch jablečných sluchátek Airpods samozřejmě odstartoval vlnu napodobitelů v naději o zopakování fantastických prodejních čísel. Jeden takový kousek pro vás máme dnes v akci z e-shopu Geekbuying a Xiaomi se popravdě s originalitou pojmenování příliš nevytáhli. Jejich verze sluchátek se nazývá Xiaomi Air 2 a jasně tak odkazuje k původu inspirace. Ale to koneckonců není až tak důležité, protože se jedná o velmi zajímavý kousek za solidní cenu.

TWS sluchátka Xiaomi Air 2 Toho mohou nabídnou celou řadu, ale sluší se vypíchnout ty hlavní prodejní taháky. Těmi určitě budou pokročilé technologie jako je bezztrátový LHDC Bluetooth kodek pro dekódování audio, potlačení okolních ruchů ENC s duálními mikrofony, podpora hlasového asistenta XiaoAI a samozřejmě i samotné připojení pomocí Bluetooth 5.0. Sluchátka mají velký 14.2 driver pro kvalitní zvukové podání, dotykové ovládání, automatické párování, IR indukční detekci nasazení nebo automatické dobíjení v boxu. Výdrž by se na jedno nabití měla pohybovat kolem 4 hodin.

My pro vás dnes máme i podpůrný slevový kupón 3UYQG7DB, se kterým se na e-shopu Geekbuying dostanete s cenou až na velmi hezkých 59.99 dolarů. Nejedná se o žádný no-name produkt, ale o regulérního konkurenta právě Aipods, takže se na tyto výborná TWS sluchátka určitě minimálně mrkněte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.