Chytré zubní kartáčky začínají pronikat do mainstreamového sortimentu gadgetů, takže už asi nikoho neohromí specializované plány na čištění chrupu a sledování všeho v mobilní aplikaci. Jedná se o velmi šikovný a dostupný domácí gadget, který navíc obecně nepatří k těm extra drahým. Tedy pokud samozřejmě sáhnete po nějakém tom čínském výrobku, ideálně ve slevě. Třeba jako model Oclean Z1, který je momentálně v akci na Gearbestu.

Kartáček Oclean Z1 je vybaven novou generací vibračního motorku, který zvládne až plných 40.000 otáček za minutu. K dispozici máte 15 přednastavených plánů čištění chrupu, 4 režimy a na výběr je až 32 rozdílných frekvencí. Chytrý čip v kartáčku vše zaznamená a není tak problém zjistit, kde jste ještě nezajeli. Potěší i LED displej s indikací napájení, magnetická dobíjecí podložka nebo voděodolná certifikace IPX7. Na jedno nabití by měl kartáček vydržet až 30 dní, takže určitě nebudete dobíjet příliš často.

V nabídce e-shopu Gearbest je momentálně chytrý zubní kartáček Oclean Z1 v akci až do 14. listopadu jen za 39.99 dolarů a pokud budete rychlí, stihnete i nějaké ty extra bonusové dárečky. Prvních 1000 zájemců obdrží náhradní magnetickou dobíječku a následujících 300 pak náhradní hlavici kartáčku. Tak se na nabídku mrkněte, třeba vás osloví.