Telefony značky UMIDIGI už se na našich stránkách nějaký ten pátek neobjevily, takže je nejvyšší čas se znovu podívat co to zrovna kutí. Nebo spíše co zajímavého poslali nedávno na trh, protože pro vás máme bleskové prodeje jejich posledního počinu UMIDIGI X z nabídky e-shopu Gearbest. Telefon je to velmi zajímavý a ve spojení s nízkou cenu by tak mohl zaujmout i některého z našich čtenářů. Tak se pojďme podívat podrobněji na některé z jeho z hlavních parametrů.

UMIDIGI X může nabídnout 6,35-palcový displej s HD+ rozlišením 1548 x 720 pixelů a kapkovitým vykousnutím, ale jasným pozitivem je fakt, že se jedná AMOLED a to dokonce s integrovanou čtečkou otisků prstů. O samotný výkon telefonu se pak postará procesor Helio P60 spolu s grafikou Mali-G72, 4 GB RAM a 128 GB vnitřní paměti. K zahození nebudou ani fotoaparáty, protože trojitý zadní sestava má 48 Mpix (f/1.79) + 8 Mpix ultra-wide + 5 Mpix a navíc duální LED blesk. Vše pak doplní 16 Mpix selfie kamerka. Baterie má kapacitu 4150 mAh a dobijete ji pomocí 18W rychlo-nabíjení. K dispozici je i NFC čip pro mobilní platby, globální LTE frekvence nebo systém Android 9 Pie.

V nabídce bleskových prodejů na e-shopu Gearbest je pak UMIDIGI X k dostání v černé nebo twilight barevné verzi za stále poměrně lidovou cenu. Za výborně vybavený stylový telefon totiž momentálně zaplatíte jen 179.99 dolarů. Takže co na návrat značky UMIDIGI na naše stránky říkáte ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.