Pořízení originálního softwaru nemusí nutně znamenat kompletní vyprázdnění peněženky, protože v dnešní době není velký problém sehnat za velmi zajímavé ceny v podstatě cokoliv v podobě digitální licence. A expertem na podobné prodeje je i stránka G2BDeal, kde najdete právě tyto klíče za hubičku a protože jsme v dobré náladě, tak ještě přihodíme i nějaký ten slevový kód.

Stálicí mezi nákupy digitálních klíčů jsou produkty od Microsoftu a s podobnými cenami je prostě už dávno nemá cenu „pirátit“ jako za dřevních dob počítačového věku. Základem je vždy samozřejmě systém a Windows 10 Pro OEM Global verzi si můžete pořídit jen za 13.48 dolarů, (zhruba 320 korun), což je opravdu skoro zadarmo. A k pořádné funkčnosti počítače se vždy hodí i nějaký ten kancelářský balík, takže co třeba nové Office 2019 Professional Plus Global jen za 54.74 dolarů (zhruba 1300 korun). Všechny výše zmíněné ceny jsou díky našemu 20%  slevovému kupónu CZ20.

V jejich nabídce jsou ale i další kousky z oblasti hardwaru, včetně notebooků a herních periferií. Co třeba takový set herní klávesnice a myši M200 ? Obojí je drátové a připravené na herní nasazení, klávesnice je s trojbarevným LED podsvícením, multimediálními klávesami a US layoutem, myš pak nabízí až 2400 DPI. S výše zmíněným slevovým kupónem set pořídíte jen za 39.36 dolarů. Ale na stránkách G2BDeal toho najdete ještě více, takže určitě neublíží se na ně mrknout.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.