Společnost Xiaomi vyrábí opravdu nepřeberné množství rozdílných produktů z mnoha kategorií a mezi nimi je i celá řada kousků vybavení domácnosti. Možná se nejedná o žádné bombastické novinky, kterých se dočkáme na velké představovacích akcích, ale jsou praktické a mohou dobře fungovat v kterékoli domácnosti. Mezi takové produkty patří i Xiaomi MiaoMiaoCe senzor teploty a vlhkosti, nebo jednoduše řečeno interiérový teploměr. Ten je navíc nyní v bleskovém prodeji na e-shopu Tomtop za slušnou cenu.

Popis designu a funkcí Xiaomi MiaoMiaoCe bude stručný. Vzhled zařízení je jednoduchý a jde v podstatě o čtvercový e-ink displej, který zobrazuje přesnou teplotu a vlhkost v místnosti. Tělo tohoto teploměru je vyrobeno z materiálů šetrných k životnímu prostředí. Podle výrobce je měření velmi přesné. Teplotu můžete nastavit buď ve stupních Celsia a nebo Fahrenheita. Vlhkost je klasicky zobrazena v procentech. Teploměr lze buď jednoduše připevnit na zeď, nebo jej postavit do stojánků, který je součástí balení. Zobrazované rozmezí teploty je od nuly do 60 stupňů.

Xiaomi senzor pro měření teploty a vlhkosti vzduchu je vybaven knoflíkovou baterií. Ta je energeticky úsporná a její životnost je až jeden rok. Takže pokud hledáte nějaký jednoduchý teploměr za dobrou cenu, můžete se podívat na stránky e-shopu Tomtop, kde je aktuálně Xiaomi MiaoMiaoCe senzor nabízen v bleskovém prodeji jen za 8,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.