Extra nabíječka se vždycky hodí, protože se asi nám všem doma povaluje spousta energeticky nenažrané elektroniky. A jako na potvoru vždy tu jedinou správnou nabíječku někam založíte nebo ztratíte. Proto se vám dnes určitě bude líbit slevová akce na rychlo-nabíječky čínské značky CHOETECH, která se právě v této oblasti specializuje. A slevové kupóny nebudou jen tak kosmetické, protože základem je obecný 20% kupón na všechno zboží a v záloze je i jeden obří extra kupón.

Pokud hovoříme o 20% slevě na všechno zboží, tak je slevový kód SAVE20WH a měl by platit na veškeré nabíječky z nabídky firmy. Takže se třeba hodí pro nabíječku Q3002 podporující Quick Charge 3.0 s 18W, klasickým USB portem a dokonce i konverzním kabelem pro USB Type-C zařízení, takže se hodí opravdu pro každé zařízení. Rychlost nabíjení při konverzi sice klesne, ale univerzalita to vyváží. Nebo možná se vám bude líbit nabíječka PD1C18W s technologií Power Delivery s USB Type-C portem a výkonem. Takže nabíječka funguje třeba i s nenasyty jako je herní konzole Nintendo Switch. Ale na stránkách značky CHOETECH je toho k mání samozřejmě mnohem více.

A slibovaný obří kupón ? Ten je v podobě PD72UC k mání pro nabíječku PD72 Multi charger a sráží cenu z oficiálních 51.99 dolarů na krásných 31 dolarů. A to už je velmi solidní nabídka. Nabíječka disponuje pokročilou technologií Power Delivery, která skrze USB Type-C port dokáže dodat třeba i plných 60W pro váš MacBook. Dále je k mání trojice klasických USB portů, které ale zvládnou maximálně jen 12W. Dohromady tedy nabíječka dokáže v kombinacích zvládnout 72W a nabíjet tak několik zařízení současně. A protože je nabíječka plně USB-IF certifikována a vybavena vystavěným chytrým čipem, tak se nemusíte extra rychlého nabíjení nikterak obávat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.