Telefony řady Redmi Note 8 jako vždy atakují ty nejvyšší příčky, tedy pokud myslíme oblíbenost a prodeje, protože se jedná o skvělé modely s parádním poměrem cena/výkon. Ale u Pro varianty se tentokrát tvůrci rozhodli pro poměrně velký risk, protože výměna zavedených a oblíbených Snapdragonů za historicky lehce problematické Mediateky asi nepotěší všechny. Ale nový herní procesor pro herní střední třídu Helio G90T vypadá nejen na papíře velmi dobře a podle všeho bude bourat negativní zažité stereotypy. A právě na Redmi Note 8 Pro pro vás dnes máme slevovou akci z e-shopu Cafago.

Redmi Note 8 Pro toho může ve střední třídě nabídnout opravdu hodně, tak si pojďme zopakovat ty nejdůležitější parametry tohoto modelu. Telefon může nabídnout 6,53-palcový displej s FullHD+ rozlišením, poměrem stran 19.5:9, krycím sklem Gorilla Glass 5 a kapkovitým vykousnutím, již zmíněný herní procesor Mediatek Helio G90T, 6 GB RAM, 128 GB vnitřní paměti, čtveřici zadních fotoaparátů se senzory 48 Mpix + 8 Mpix + 2 Mpix + 2Mpix, 20 Mpix selfie kamerku, velkou 4500 mAh kapacitu baterie s 18W rychlo-nabíjením skrze USB Type-C port, hybridní dual SIM slot, NFC čip, systém MIUI 10 a kompletní podporu našich LTE frekvencí, protože jde o globální model.

Na e-shopu Cafago je pak Redmi Note 8 Pro v globální verzi a třech barevných variantách (černá, bílá, zelená) k mání jen za 245.96 euro. Navíc se jedná pro našince o konečnou cenu, protože obchod nabízí i garantovanou „duty-free“ dopravu bez dalších celních a daňových doplatků. To nezní špatně, že ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.