Chytrých hodinek je na trhu opravdu nepřeberné množství a existuje několik základních filosofií výrobců. Část z nich přísahá na zmenšené verze komunikátoru na zápěstí s výkonným mobilním procesorem a nano-SIM slotem. Jedním z takových modelů je i chystaný KOSPET Prime, který je momentálně v předprodejích na e-shopu Gearbest. Navíc je k dispozici za zvýhodněnou cenu a dokonce i s extra slevovým kupónem pro pár vyvolených.

Chytré hodinky KOSPET Prime se mohou pochlubit celou řadou velmi zajímavých funkcí a parametrů, jedná se pravděpodobně o hodinky s největší baterií, protože 1260 mAh je vskutku hodně. Design hodinek je kruhový, tělo je keramické a 1,6-palcový IPS displeje nabízí rozlišení 400 x 400 pixelů. Premiérou je u chytrých hodinek také funkce Face Unlock, protože hodiny mají dokonce dva fotoaparáty, přední 2 Mpix a boční 8 Mpix. Uvnitř tepe procesor MT6739 doplněný 3 GB RAM a 32 GB vnitřní paměti. Dále se dočkáme GPS čipu, nano-SIM slotu s podporou 4G a VoLTE či systém Android 7.1.1.

První várka předprodejů na 500 kusů hodinek KOSPET Prime je na Gearbestu až do 4. listopadu k mání jen za 149.99 dolarů, ale od 14. do 18. října je máte možnost pořídit ještě levněji. Stačí v tyto dny v 8:00 (UTC) využít kupón GB-KOSPET a získat extra cenu 99.99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.