Herní telefon Nubia Red Magic 3S se na čínském trhu prodává zhruba měsíc. Jde o telefon s procesorem Snapdragon 855 Plus, který je šitý na míru právě herním telefonům. Jeho výkon by měl být podle syntetických testů skutečně skvělý se ziskem zatím nejvyššího průměrného skóre. A protože výrobce chce jeho věhlas rozšířit i mimo Čínu, rozhodl se jej poslat i na globální trhy. Podle oficiálních stránek RedMagic by se tak mělo stát už 16. října/októbra.

Nubia Red Magic 3S by se tak měl už za pár dnů dostat do USA, Kanady, Evropské unie, Velké Británie, Austrálie, Hongkongu, Izraele, Japonska, Singapuru, Indonésie, Tchaj-Wanu a Macau. V Evropě se bude prodávat za 479 euro u verze s 8/128 GB. Verze s 12/256 GB by měla stát 599 euro. Telefon bude nabízen v barevných variantách Eclipse Black, Mecha Silver a Cyber ​​Shade.

Výrobce také nachystal promo kampaň pro prvních 100 kupujících. Jako dárky jsou připraveny různé slevy na herní příslušenství, dárkové karty nebo gamepad zdarma. Podmínkou pro získání slev nebo dárků je založení účtu. Účastníci hry budou každý den získávat body, se kterými budou postupovat do TOP 50. Jeden z náhodně vybraných hráčů získá telefon zdarma. Pokud tedy máte zálusk na pořádný herní telefon, zkuste si o něj zahrát.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.