Flash disky neboli hezky česky „flešky“ patří vždy mezi velmi populární koupě, protože se jedná o univerzálního pomocníka, který se v podstatě hodí pro kohokoliv. Dokonce i starší generace se velmi ráda něčím podobným nechá obdarovat, protože mít v kapse vždy připravenou hezkou porci volných gigabytů prostě není na škodu. A dnes pro vás máme akční nabídku na velmi šikovnou flešku Xiaomi Youpin s kapacitou 64 GB.

Flash disk Xiaomi Youpin má, jak už bylo řečeno, kapacitu 64 GB a celá jeho konstrukce z hliníkové slitiny je přizpůsobena právě k zavěšení na klíče nebo třeba na batoh. Díky pevnému hliníkovému pouzdru by nemělo dojít k jeho brzkému poškrábání. Hliníková slitina také podle výrobce lépe ochrání naše data. Vylepšena je i přenosová rychlost, protože jde o USB 3.0. Konkrétní rychlost je tedy 240 MB za sekundu.

Samozřejmostí je pak odolnost proti vodě, nárazu nebo magnetickému záření, ale to jsou jasné parametry dnešní doby. Navíc ti, kteří si u flešek potrpí na design, budou jistě spokojeni s jednoduchým moderním vzhledem. Poutko pro zavěšení je z pryže a působí pevným dojmem. Xiaomi Youpin flash disk je aktuálně v bleskovém prodeji na e-shopu Geekbuying za slušných 18,99 dolarů. Ovšem při použití slevového kupónu ve tvaru 3UHR9GN3 cena klesne na 16,99 dolarů.