3D tiskárna Anet A8 patří mezi nejpopulárnější levné tiskárny na trhu a není se čemu divit, protože za velmi solidní cenu nabídne opravdu tunu funkcí a pro většinu uživatelů navíc bude zcela dostačovat. Teď je navíc k dispozici i výrazně vylepšená verze Anet A8 Plus a i když cena také šla lehce nahoru, tak se upgrade určitě vyplatí. Navíc pro vás dnes máme nabídku z e-shopu Cafago, kde je tato 3D tiskárna v akci za dobrou cenu a navíc z německého skladu.

V porovnání s minulou generací jsme se dočkali větší plochy na 3D tisk – 350x300x300 mm, vylepšené konstrukce s použitím lepších materiálů k lepší stabilitě a strukturální pevnosti, nová je také základní deska a heatbed stejně jako vstup pro tiskové vlákno a další. Zachován zůstal LCD ovládací displej, silný 360W zdroj, široká podpora tiskových strun a hlavně i jednoduché ovládání. Navíc tiskárna nedorazí už úplně rozložená na prvočinitele a sestavení je tak díky „half-DIY“ variantě mnohem jednodušší i pro technicky ne zcela políbené jedince.

A jak již bylo řečeno, tak je 3D tiskárna Anet A8 Plus na e-shopu Cafago k mání v bleskových prodejích z německého skladu jen za 178.55 euro, což je také konečná cena bez dalších doplatků. Nabídka platí do 31. října a pokud se zrovna poohlížíte po něčem novém na 3D tisk, tak byste tomuhle kousku měli určitě věnovat pozornost.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.