Nejlevnější modely Xiaomi už jsou vydávány čistě pod hlavičkou dceřiného Redmi a nejnovější Redmi 8A pokračuje v nastavené filosofii minulých generací. Tedy nabídnout extrémně dostupný telefon, který navíc nebude zatížen žádnými velkými kompromisy a ořezáním. Samozřejmě nemůžete očekávat špičkový high-end výkon, ale po tom se ani zákazníci tohoto modelu nepídí. Dnes pro vás máme nabídku slev právě na tento kousek z e-shopu Tomtop a protože se jedná o speciální „duty-free“ dopravu, tak by cena měla být i konečná.

Redmi 8A toho může ve své cenové kategorii nabídnout opravdu hodně a nenáročnému uživateli opravdu bude maximálně dostačovat. Je vybaveno 6,22-palcovým displejem s HD+ rozlišením, procesorem Snapdragon 439, 2 GB RAM, 32 GB vnitřní paměti, hlavním 12 Mpix fotoaparátem Sony IMX363 se světelností f/1.8, 8 Mpix selfie kamerkou, velmi nadprůměrnou 5000 mAh baterií, 18W rychlo-nabíjením skrze USB Type-C port a systémem MIUI 10 založeným na Androidu 9. Nezapomnělo se ani třeba na 3.5 mm audio jack, bezdrátové rádio, dual SIM + samostatný microSD slot nebo globální LTE frekvence pro náš trh. Jen musíte oželet čtečku otisků prstů.

A v bleskových prodejích na e-shopu Tomtop je Redmi 8A momentálně k mání jen za 103.84 euro a jak již bylo zmíněno, tak máte na výběr „duty-free“ dopravu z čínského skladu bez doplatků. Na výběr pak je ze tří barev (modrá, černá, červená), takže oslníte i lehce netradičním vzhledem. A když už tak hovoříme o e-shopu Tomtop, tak můžeme jen doporučit mrknout na jejich akci Weekly Best Seller a možná tam najdete něco zajímavého právě pro vás.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.